Hamile Roberta Morise bekarlığa veda partisini kutluyor

GecKalmam

Member
Tgcom24
Roberta Morise erkek arkadaşıyla düğünü öncesinde arkadaşlarıyla kutlama yapıyor


Rüya gibi gezilere ya da lüks etkinliklere yer vermeyen Roberta Morise, bekarlığa veda partisi için neşe ve dostluk dolu bir pijama partisi düzenledi. Sunucu, beyaz gecelikli ancak başında duvak bulunan nedimeleri, daha doğrusu şaka yollu deyimiyle “damacanalar” olacak kişilerle birlikte eğlendi. “Hala emin misin?” Müstakbel eşi kalp şeklinde pasta ve komik gözlüklerle poz verirken kızlar sosyal medyada Enrico Bartolini'yi etiketlediler. Özel gecenin bazı anlarını paylaşarak, “Simgesel anlar… Ayık olmayı her zaman sevdim” diye yazdı.

Roberta Morise, partneri Enrico Bartolini ile ağustos ayında evlenecek


Enrico Bartolini, Roberta Morise'a üç kez evlenme teklif ettikten sonra yanıt olarak evet cevabını aldı ve uzun zamandır beklenen düğün 31 Ağustos'ta gerçekleşecek. Haftalık gazeteye “Hala inanmıyorum, hayal ettiğim kadar mutluyum” dedi. İnsanlar. Düğünle ilgili olarak sunucu şunları öngördü: “Toskana'da, birbirimizi ilk kez gördüğümüz Andana'da, gün batımında olacak. Pastoral bir parti olacak ve sunucu arkadaşım Alberto Matano düğünü kutlayacak. Yanımızda insanlar olacak canım, ailemiz olacak, şarkı söyleyeceğiz, dans edeceğiz. Çocuğumuz da yanımızda olacak, ne kadar heyecan verici!”

Roberta Morise'nin erkek arkadaşı şef Enrico Bartolini kimdir ve kaç çocuğu var?


Enrico Bartolini, 13 Michelin yıldızıyla İtalya'nın en yıldızlı şefidir. Toskana'nın Castelmartini kentinde doğdu ve çocukluğunda yemek pişirme konusunda tutkuluydu. Kariyeri boyunca mutfakta birçok hedefe imza attı ve Alessandro Borghese ile televizyon deneyimini paylaştı. Kendisi daha önceki bir ilişkiden Tommaso (15), Giovanni (10) ve Vittoria (8) olmak üzere üç çocuk babasıdır. Roberta Morise ile gerçek aşkı buldu: “Böyle bir kişiliğe alışkın değilim ve bundan deli gibi keyif aldığımı söylemeliyim. Alışılmadık, benzersiz bir duygusal bağlılığı körüklüyor. Yeniden aşık oldum” dedi. Ondan, Mayıs ayında doğacak ve Caterina Balivo'nun cinsiyet açıklaması sırasında canlı TV'de duyurulduğu üzere Gianmaria olarak adlandırılacak olan dördüncü varisi olacak (sunucu için bu onun ilk varisi).


Roberta Morise ile ilgili en son haberler


Geçmişte romantik bir bağa sahip olan Roberta Morise Carlo Conti ve sonra Giulio Fratini, aradığı mutluluğu Enrico Bartolini'yle buldu. Hamilelik, romantizmin başlamasından sadece birkaç hafta sonra gerçekleşti ve ikisi bunu daha büyük bir sevinçle karşılayamazdı. Şov kızı, bebek yumruğu olduğundan, bunu gururla sergiliyor ve bu gurur, kıvrımlarıyla el ele büyüyor.
 
Üst