Harry bir röportajda babası Kral Charles'tan bahsediyor: "Onun hastalığı bizi barıştırabilir"

GecKalmam

Member
Baba-oğul görüşmesinde Harry, haberi doğrudan babasından aldığını ve onu ziyarete gittiğini söyledi.“Elimden geldiğince” Geçtiğimiz hafta babasıyla kısa bir süre birlikte vakit geçirmiş olmaktan “mutlu” olduğunu sözlerine ekledi. “Burada bizimle yeniden bir araya gelen tüm aileleri görüyorum, onların gücü birlik içinde kalmaktan geçiyor. Tüm hastalıkların, tüm acıların bir aileyi yeniden bir araya getirebileceğini düşünüyorum.” Kraliyet ailesine yakın kaynaklara göre Sussex Dükü, kanser tedavisine başlayan Charles ile 6 Şubat'ta bir saatten az bir süre görüştü ve ertesi gün Londra Heathrow Havalimanı'ndan ayrılmadan önce geceyi bir otelde geçirdi. Teşhis hakkında daha fazla yorum yapmayı reddeden Harry, geçen Mayıs ayındaki taç giyme töreninden bu yana babasını ziyaret etmemişti ancak onu yakın zamanda tekrar görmeyi umuyor. “Planladığım başka geziler var beni İngiltere'ye geri getirecekler ve sonra mümkün olduğunca ailemi göreceğim.”

Tartışmalar Sunucu Will Reeve ile yaptığı görüşmede Harry, Meghan Markle ve onunla olan hayatından da bahsetti. Invicut Oyunları, hizmet sırasında veya çeşitli spor dallarında hizmet nedeniyle kalıcı sakatlık yaşayan savaş gazileri arasındaki yarışmanın 2025'te yapılması planlanıyor. Röportaj aynı zamanda çiftin her ikisinin de “Dük ve Düşes” unvanlarını kullandıkları yeni sitesinin hizmete girmesiyle ilgili tartışmaların ardından geldi. Sussex” ve hepsinden önemlisi kraliyet arması. Aslında Megxit'ten sonra ikilinin artık kraliyet ailesiyle bağlantılı sembolleri kullanma hakkı olmayacaktı. Harry ve Meghan'ın seçimini başka tartışmalar da izledi. çocuklarınızın soyadlarını değiştirin. Küçüklere artık Archie ve Lilibeth Diana Sussex adı veriliyor. Soyadı artık Mountbatten-Windsor ailesinin soyadı değil, iki İngiliz “isyancının” hiçbir zaman kaybetmediği kraliyet unvanına karşılık geliyor, her ne kadar ayrıldıktan sonra artık kendilerine ayrılan muameleden yararlanmıyorlarsa da, örneğin: William ve Kate'e. Sonunda, “vatandaş olmayı düşünüp düşünmeyeceği” sorulduğunda Harry şöyle cevap verdi: “Bunu düşündüm, evet.” Şöyle ekledi: “Bu düşünce aklımdan geçti, ancak şu anda yüksek bir öncelik değil.”