Harry ve Meghan olmadan Mike Tindall kraliyet ailesinin joker karakteri mi olacak?

GecKalmam

Member
Tgcom24

Kraliyet ailesi için bu zor dönemde Prens Harry'nin saraya döneceği umuluyordu ancak Sussex Dükü, Invictus Oyunları'nın onuncu yıl dönümü için mayıs ayında Londra'ya gidecek ancak Meghan Markle ve Meghan Markle'ı getirip getirmeyeceği bilinmiyor. çocukları Archie ve Lilybet ile birlikte. William ve kardeşi arasında yakınlaşma sadece Charles'ın değil İngilizlerin de arzusudur ancak ilişkiyi yeniden kurmanın o kadar da kolay olmayacağı artık açıkça görülmektedir.


İngiliz Kraliyeti daha sonra başka bir önemli isme güveniyor: Mike Tindall. Prenses Anne'in kızının kocası her zaman neşeli ve rahat bir adam olarak tanımlanmış, herkesi kendisiyle birlikte masaya oturtmaya hazırdır. Bir kaynağın Times'a şunları söylediği bildirildi: “Tindall'lar bu kraliyet neslinin kayasıdır ve durumun ciddiyeti ne olursa olsun, aile toplantılarına iyi mizahlarını getiriyorlar. Ailenin durumun ciddiyetini unutmasına yardımcı oluyorlar.”


Kaynak şunları söyledi Zamanlar Kate Middleton'ın çocukları George, Charlotte ve Louis için endişesi: “O her şeyden önce bir anne, sonra halk figürü.” Ve Mike Tindall'ın çocuklar üzerinde bile belirli bir olumlu etkisi olacaktır. “Mike sadece kendisi ve George, Charlotte ve Louis'in yanında rahat ve mutlu. Hepsinin aynı yaşta çocukları olması, özel olarak birlikte eğlenmelerine yardımcı oluyor ve dahil olan herkes için stresli bir duruma biraz normallik getiriyor,” diye ekledi içeriden biri.Mike Tindall kimdir ve Zara Phillips ile nasıl tanıştı?


Yirmi yıl önce Avustralya'daki Rugby Dünya Kupası sırasında Mike Tindall, Prenses Royal Anne'nin kızı Zara Phillips ve ilk kocası Mark Phillips ile tanışma fırsatı buldu. İkili birbirlerine aşık oldular ve düğünleri 2011'de kutlandı. Mia Grace, Lena Elizabeth ve Lucas Philip Tindall'ın ebeveynleri Mike ve Zara, bir ihanet iddiasıyla inişli çıkışlı anlar yaşadılar, ancak birlik içinde ve suç ortağı olarak kaldılar. Prenses Anne ve Mark Phillips, Zara'ya biniciliği sevdirirken, Mike Tindall da ragbideki mükemmelliğini gösterdi. Bu spor tutkusu, ailelerinde güçlü bir oyun ve rekabet ruhunun yanı sıra sağlıklı bir eğlence ruhunu da oluşturmuştur.
 
Üst