“Ilary Blasi gibiyim… Ama hâlâ fırtınanın içindeyim”

GecKalmam

Member
Tgcom24
“Artık sağlam bir kıçın yoksa… daha genç bir tane alacaklar”

Belen Rodriguez, zamanın geçmesiyle karşı karşıya ama hissettiği üzüntüyü ve acıyı itiraf ediyor ve 2024'ün ilk röportajında haftalık “Chi” dergisine şunları söylüyor: “Sadece güzeldi ama sonra güzellik bile soldu. Güzellik ışıkta yatıyor ama, 40'ınızda dış güzellik sizi selamlamaya başlıyor. Her ne kadar kendimi sevsem de 20 yaşımda olduğum kişi değilim. Hele ki şovenist bir ülkede, artık sıkı bir kıçınız yoksa çalışmıyorsunuz demektir. ve daha küçüğünü alıyorlar.Sen iyi olmadığında dışarıdan da belli oluyor.Yakınlarım bana bakıp 'Mutlu değilsin', 'Gözlerin hüzünlü' dediler, ben de şöyle cevap verdim. melankoliğim, Arjantinliyim, göçmenim, sadece üzgünüm gibi iddialar doğru değildi”.

Belen işini dahil her şeyini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyaydı

Kendini bulmak ve karanlık dönemle yüzleşmek için 20 gün hastanede yatan ve 7 kilo veren Belen Rodriguez, işinden vazgeçti: “Geçmişte işe koltuk değneğiyle giderdim, ciddi bir yas sonrası işe giderdim. Ben her zaman sözümü tuttum. Ama bir kez olsun randevuyu kaçırırsam, güvenilir olmadığım ortaya çıkıyor” diyor acı bir şekilde. “Artık kendimi sevmiyordum. Benim için paranın hiçbir önemi yok, kendimi bul Kaybetme riskiyle kariyerimden vazgeçtim, tüm ilişkileri bitirme riskini göze aldım. Heyecanımı kaybetmiştim, kendime saygı duymuyordum” diye devam ediyor Arjantinli şov kızı. Sonra da o temiz kalbini anlatıyor: “Ben sadece kendime, aileme, çocuklarıma zarar veririm, ben iyi bir insanım ve her zaman öyle kalacağım. Başkalarını incitmek yerine kendime zarar veriyorum, anlarımı, kariyerimi, bağlantılarımı sabote ediyorum, rezil olacağı için başkalarını incitmiyorum. Her zaman her şeyimi verdim ve vermeye de devam edeceğim, aşk uğruna ölebilirim. İnsanlara, iyiye inanmaya devam ediyorum ve hayatın beni haklı çıkaracağını düşünüyorum, çok güzel insanlar var.”

Belen kocasının ihanetine uğradı

Eski sevgilinin rahatsızlığındaki ağırlığı esastır. Aslında Belen Rodriguez haftalık “Chi” dergisine verdiği röportajda şunu itiraf ediyor: “Geçmiş ilişkiler ağzımda kötü bir tat bıraktı; kim olduğum için değil, temsil ettiğim şey için takdir edildiğimin farkındalığı. İşin özüne indiğimde, aşk hikayemin yıllar önce bittiğini fark ettim.” Ve borular… “Bıraktığınızda düğümler eve tünemek için gelir ve herkes size 'Bunu biliyordum' demeye başlar. Ben de cevap veririm. : 'Ama neden bana daha önce söylemedin?'. Bu kendini tekrar eden bir mekanizma, herkes sana bilmediğin şeyleri anlatmaya geliyor ve seni incitiyorlar ama hala aşık olduğun için değil, aşık olduğun için. böylece o sevginin kırıntısı yok olur, alay edildiğinin farkındasın, ağlayan senin saygınlığındır, kendine kötü davrandığını sanırsın.”

“İnsan acı çektiğinde keyif alır”

İnsanlar nefrete susamış ve Belen Rodriguez'le birlikte onun acısını tıklamaya çalıştılar: “Kimsenin endişelenmeye yüreği yoktu çünkü hastaydım, çünkü kilo veriyordum, çünkü sekiz kilo vermiştim, ihanetleri konuşmak daha fazla su getirdi.” . Ben bu konuyu konuştuktan sonra Instagram'daki izlenme sayısı üçe katlandı çünkü insanlar birinin acı çekmesinden keyif alıyor ve bu da insanların tıklamasını sağlıyor ve toplum böyle. Peki sana söyleyebilir miyim? Bu beni tiksindiriyor. Hasta olduğumda kimse bana yazmadı ve ölümün eşiğindeydim.”

Belen Ilary Blasi rolünde

Belen Rodriguez, Ilary Blasi'nin söylediği gibi ihanete uğradı. “Durumlarımız sandığınızdan daha yakın, acıyla baş etmede daha iyiydi, güçlüydü, kafası daha fazlaydı, kendimi kaptırdım. Onun başka bir kültürü var ama onunki de bir savunma biçimi, o da koruyor kendisi de çok acı çekiyor olmalı” yorumunu yaptı Arjantinli şov kızı.