“İntihara teşebbüs ettim.” Peki Chiara Ferragni ile?

GecKalmam

Member
09 Nisan 2024, 11:59

Rapçi kameraların önünde konuşuyor ve ağlıyor

Tgcom24

Fedez, Chiara Ferragni'den ayrıldıktan sonra ilk kez bu dönemde hayatına damgasını vuran tüm konuları kameralar önünde ele alıyor. Ferragnez'ler evlilik krizinin yanı sıra Pandoro-gate skandalı nedeniyle de perişan oldular. “Balucco davası krizi etkiledi mi? Evet, evet, evet” diye güvence veren rapçi, yasal davanın dijital girişimciyle olan aşk hikayesinin parçalanmasına da katkıda bulunduğunu kabul ediyor.

Peki Fedez ile Chiara Ferragni'nin aşkı tam da Balocco skandalının patlamasıyla birlikte mi sona erdi? Fedez, ilk baştaki isteksizliğin ardından, bu acı verici karara yol açan birçok neden hakkında dokunaklı bir itirafla televizyona çıkıyor. Sonra da başkalarının ona dair imajının nasıl değiştiğini anlatıyor: “Çünkü evlenene kadar eşcinseldim, her şey sahteydi, her şey örtbastı, şimdi pes ediyorum ve amcıktan hoşlanıyorum.. Peki boş mu dur?”.

Fedez huzursuz ve isyankardır ve Chiara Ferragni'den önceki hayatı da huzursuzdur. Kameralar önünde uyuşturucuyla olan geçmişini de anlatıyor ve şunları söylüyor: “18 yaşında intihara teşebbüs ettim”. Ancak yakın geçmişte Chiara'dan ayrılığının yanı sıra eski arkadaşı Luis Sal'dan ayrılığı da var; rapçi için bir başka acı dolu dönem.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili