Karayipler'den çekilen fotoğrafta Gessica Notaro mayoyla seksi görünüyor

GecKalmam

Member
13 Ocak 2024 11:02

Mükemmel vücudunu ve biçimli poposunu sergiliyor ve kocası da bunu takdir ediyor

Tgcom24
Sosyal medyada provokatif

Gessica Notaro, aynada ölümsüzleştirmek için kışkırtıcı bir kostüm ve şehvetli bir poz seçiyor. O çok güzel ve kocası Filippo Bologni de hayran kalıyor: Sosyal medyasında “Sıcak” yazıyor, bu iltifata alevler ve yakıcı kaygılarla eşlik ediyor. Ancak tüm takipçiler bunu takdir etmiyor ve bazıları şov kızını sosyal medyada kıvrımlarını sergileyen etkileyiciler kitlesine “uyum sağladığı” için eleştiriyor. Nefret edenleri asfaltlamaya alışkın olan kendisi de sessiz kalmadı ve şu yanıtı verdi: “Görüyorum ki, kostümlü olarak kaç kez fotoğrafımı yayınlasam büyük bir panik yaratıyor. Bundan sonra daha sık paylaşım yapacağıma inanıyorum.”

Tatil ve iş arasında

Gessica Notaro, Karayipler'deki günlerini tatiller ve iş arasında paylaştırıyor. Güneşli kumsalların ve berrak denizin tadını çıkarıyor, mayoyla birkaç fotoğraftan vazgeçmiyor. Akşamları ise her zaman çok şık olan dans ve şarkı gösterisiyle sahneye çıkmadan önce ekibiyle birlikte akşam yemeği yiyor. 34. yaş gününü kutlamak için bu konaklamanın avantajını kullandı: Doğum günü 27 Aralık'tı ama o günlerde ağır bir grip geçirdi ve bu yüzden bunu ertelemeyi tercih etti.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili