Lorenzo Amoruso, yeni kız arkadaşı ondan 20 yaş küçük

GecKalmam

Member
Lorenzo Amoruso yeni kız arkadaşıyla mutlu

Afarin Mirazei, Fars kökenli bir model ve moda tasarımcısı, 32 yaşında, Floransa'da yaşıyor ve Lorenzo Amoruso ile paylaştığı bir Fiorentina hayranı. Eski futbolcu, Manila Nazzaro ile ilişkisinin sona ermesinin ardından yaşanan acı hayal kırıklığının ardından aşkını yeniden bulmuş gibi görünüyor. “Sen benim neşemsin, huzurumsun, tatlılığınla güneş gibisin, sevginle kalbimi ısıtıyorsun ve gülümsediğinde bu dünyanın güzelliğini yeniden keşfediyorum ve bana baktığında anlamını anlıyorum … Teşekkür ederim” diye yazdı ve çiftin birbirine sarıldığı bir fotoğraf yayınladı. “Tanıştığımız ilk günden beri beni mutlu ediyorsun. Sen binlerce değere sahip, tatlı, romantik ve kararlı bir adamsın! Bunlar sana aşık olmamı sağlayan pek çok özellikten sadece birkaçı!” kızın Instagram profilindeki özverisidir.

Lorenzo Amoruso'nun Manila Nazzaro ile ilişkisi sona erdi

Lorenzo Amoruso ve Manila Nazzaro arasındaki ilişkinin sonu uzun süredir dedikodu sayfalarında yer alan ve nedenleri çok fazla olan dizide ihanet ihtimaline de göndermeler yapıldı. Eski futbolcu ve eski Miss Italy, 5 yılı aşkın bir süredir birlikteydi ve realite şovunun altıncı edisyonunda “Big Brother VIP” programına katıldıktan sonra ayrıldıklarında evlenmeye bir adım kalmıştı. Sunucu onu kabul edilemez davranışlarda bulunmakla suçladı ve Amoruso şunu itiraf etti: “Ona karşı bir hata yaptım ama şiddete başvurmadım”. Çift olarak “Günaha Adası” testini geçen ikili, hamilelik kaybının dramıyla karşı karşıya kaldı. Lorenzo, Manila'nın bu konuyu kamuoyuna açıklamaya karar vermesinden hoşlanmadı.

Manila Nazzaro artık Stefano Oradei ile nişanlı, düğün yakında

Lorenzo Amoruso, Afarin Mirazei ile bir aşk hikayesi başlattıysa Manila Nazzaro'nun da yeni bir ortağı var. Bir süredir dansçı Stefano Oradei ile birlikte olan çift, yakında karı koca olacaklar: Manila Nazzaro ve Stefano Oradei'nin düğün tarihi belirlendi ve baharda gerçekleşecek. “Stefano her zaman hayalini kurduğum adam, hayatımın zor bir döneminden sonra beni yeniden doğurdu. Onunla özgüvenimi ve mutlu olma arzumu buldum. O harika bir yol arkadaşı, beni her konuda destekliyor ve beni her konuda destekliyor.” bu bana sevildiğimi hissettiriyor” dedi eski futbolcu Francesco Cozza ile önceki evliliğinden iki çocuğu olan Manila.