Lucia Azzolina, Giovanni Rinaldi’den ilk çocuğuna hamile

GecKalmam

Member
08 Mart 2023 14:36

Yazın adı Leonardo olacak bir erkek çocuk annesi olacak.

sosyal reklam

Lucia Azzolina hamile olduğunu, kendisinin, partnerinin ve köpeğinin elini görebileceğiniz bir fotoğraf paylaşarak duyurdu. Eski Milli Eğitim Bakanı şunları yazdı: “Mirtilla, 2022 Haziran’ında kalbimize geldi, çok sevecen bir köpek ve ailemizin tam teşekküllü bir üyesi. Tam bir yıl sonra inşallah Mirtilla’nın küçük bir insan kardeşi gelecek. . Yeni bir macera başlayacak ve bu bizi çok mutlu ediyor. Çoğu kişi bunu zaten biliyor – karın artık belirgin – ama ben de bu güzel haberi sizinle paylaşmak istedim”.

Gelecekteki baba bebeğin adını açıklıyor

“Hayat bir kez daha beni yumuşattı. Kapılar kapandığında, yollar durduğunda, sevdiklerimiz gittiğinde cesaretimi kırmamayı öğretti. Kaderin, sonunda her şeyin yeni başlangıçlara izin vermesini sağladığını keşfediyorsun. Her şey yeniden başlıyor. ” diye yazdı Giovanni Rinaldi. “30 Haziran’da babamın yakında beni terk edeceği belliydi. O gün ağladım ve nefret ettim. Ama hayatın kaderi bir köprü çiziyor ve ilerlemek için bir sinyal gönderiyor. Aynı dönem, bu yıl, ben baba olacağım bana.” !” o devam etti. Doğmamış bebeğe hangi ismi koyduğunu da açıklayarak sözlerini şöyle tamamladı: “Oğlumun doğumu, sadece küçüğümün dünyaya gelişi değil. Oğlumun hayatıyla birlikte dünya da yeniden canlanıyor. Bazıları mutluluğun onu uzakta araması gerektiğini söylüyorlar; diğerleri onun yakınlarda, evde yaşadığını söylüyor. Benim mükemmel mutluluğum, oğlum Leonardo’nun beşiğinde olacak”.

Giovanni Rinaldi ve Lucia Azzolina kimdir?

Giovanni Rinaldi 1975’te Almanya’da doğdu ama Sicilya’da büyüdü. Palermo Üniversitesi’nden Hukuk bölümünden mezun oldu, 2001 yılında Biella’ya taşındı ve burada avukat olarak çalışmaya başladı ve 13 yıl sonra Movimento 5 stelle ile belediye meclis üyesi oldu. 2019 idari seçimlerinde belediye başkan adayı oldu. Lucia Azzolina (40 yaşında) aynı zamanda Sicilya kökenli ve evlatlık olarak Biella’dır ve eşiyle siyasi inancı paylaşmaktadır. Conte hükümeti döneminde Eğitim Bakanıydı ve pandeminin ilk aşamasında okullarda tekerlekli sandalyelerin kaldırılması nedeniyle fırtınada kaldı. Son seçimlerden sonra Meclis’ten ihraç edildikten sonra “Müdürlüğe geri döneceğim” dedi. Şimdi yeni ve önemli bir role de hazırlanmak zorunda kalacak: anne rolü.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili