Martina Colombari acil ameliyata alındı: “Beni kurtardılar”

GecKalmam

Member
5 Şubat 2024 11:25

Eski Miss Italy, Riccione hastanesine kaldırıldı

Tgcom24
Martina Colombari ve Instagram'daki mesaj

Temmuz ayında 48 yaşına giren Martina Colombari, hastane yatağında makyajsız ve saçlarını ensesinden toplayarak yatarken, son birkaç günde başına gelenleri insanlara aktardığı ve kendisini haklı çıkardığı bir sosyal video çekiyor. yokluğunu Instagram'da takipçilerine: “Günaydın, bu aralar ortadan kaybolduysam hastanede olduğum içindir, çok şükür bugün taburcu oluyorum. Acil karın ameliyatı geçirdim. Biraz peritonit ağrısı nedeniyle Riccione'deki Ceccarini hastanesine kaldırıldım”. Billy Costacurta'nın karısının hastalığı, memleketine yaptığı bir gezi sırasında aniden ortaya çıktı. “Annemle babamı ziyaret etmek için buradaydım; hepsi muhteşemdi; Dr. Lucchi'nin tüm personeli, hemşireler ve hemşireler. Beni tedavi edip kurtardılar. Artık yavaş yavaş iyileşeceğim.”

Martina Colombari: yaşı, kocası, oğlu, hangi sağlık sorunları var, hangi yılda Miss İtalya ödülünü kazandı

Martina Colombari, Temmuz 1975'te Riccione'de doğdu. Moda dünyasındaki kariyeri çok erken başladı: 16 yaşında Miss Italy unvanını kazandı. 2004'ten beri eski futbolcu Billy Costacurta ile evli ve birlikte Achille'in (eski Miss İtalya'nın Pekin Ekspresi'ne katıldığı) ebeveynleri. Geçmişte takipçileri tarafından çok zayıf olmakla suçlanan Martina Colombari, her zaman sağlıklı beslenmeye çok dikkat ettiğini ve sağlıklı kalmak için spora zaman ayırdığını açıklamıştı. Birkaç gün önce geçirdiği karın ameliyatı, ailesinin evindeyken yaşadığı rahatsızlık nedeniyle ani bir şekilde gerçekleşti.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili