Martina Colombari, ameliyat sonrası iyileşme fotoğrafı

GecKalmam

Member
09 Şubat 2024 10:33

Birkaç gün önce peritonit ameliyatı geçiren eski İtalya Güzeli, göbek külotu ve tromboz önleyici çoraplarla sosyal fotoğraf için poz veriyor

Tgcom24

Martina Colombari, “ameliyat sonrası görünüm” içeren fotoğraf

Martina Colombari hastane kıyafetleriyle bile güzel ve hastanedeki fotoğrafına yorum yapan birçok takipçi bunun altını çiziyor. “Hiç ciddi bir ameliyat geçirmediğim için daha önce fiziksel iyileşme deneyimim olmadı. Yani bunlar benim için yeni. Bu an da benim bir parçam olacak, eski acıların, yeni zaferlerin anısı olacak. Onlar da tüm bu anılara katılacak.” başkalarının deneyimleri ve bedenimde ve zihnimde görünen ve görünmeyen “kazmalar” yolculuğumun bir parçası olacak. Ve tekrar ayrılmaya hazırım… sakince, elbette!” eski Bayan İtalya yazıyor.

Martina Colombari neden ameliyat edildi?

Birkaç gün önce Martina Colombari sosyal medyada peritonit nedeniyle acil ameliyata girdiğini söyledi. Model, hastane yatağından takipçilerine şunları anlatmıştı: “Geçtiğimiz günlerde ortadan kayboldum ve hastanede olduğum için bugün beni taburcu ediyorlar. Acil karnımdan ameliyat oldum. Biraz patatrack var.” peritonit nedeniyle Riccione'deki Ceccarini hastanesine kaldırıldım”. Hastalık aniden ortaya çıktı: “Annemle babamı ziyaret etmek için buradaydım. Hepsi muhteşemdi; Dr. Lucchi'nin tüm personeli, hemşireler ve hemşireler. Beni tedavi ettiler ve kurtardılar. Şimdi yavaş yavaş iyileşeceğim.”

Martina Colombari: kaç yaşında, boyu kaç, kocası, oğlu

Martina Colombari, Temmuz 1975'te Riccione'de doğdu ve 48 yaşında. Moda dünyasında çalışmaya çok genç yaşta başladı, çok erken yaşta başladı: henüz 16 yaşındayken Miss Italy unvanını kazandı. 2004'ten beri eski futbolcu Billy Costacurta ile evli ve oğlu Achille ile birliktedir. 175 cm boyunda, tonlu ve ince bir fiziğe sahip olan şov kızı, sosyal medyada sıklıkla çok zayıf olmakla suçlanıyor ancak her zaman sağlıklı beslenmeye çok dikkat ettiğini ve sağlıklı kalmak için spora zaman ayırdığını açıkladı. .

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili