Matteo Giunta ve Federica Pellegrini: “Kızımızla mutluyuz”

GecKalmam

Member
Tgcom24

Matteo Giunta, baba olarak yeni hayatının ilk günleri hakkında “Uyumak mı? Çok büyük bir kelime, diyelim ki hayatta kaldın” dedi. “Ama sonra bu küçük canlı için uyanık kalmak zorundaysanız bunu çok isteyerek yapıyorsunuz, uykusuzluk, yorgunluk bile -spor size biraz öğretir- büyük bir zevke dönüşüyor” diye ekledi. Divina'nın sosyal medyada söylediği gibi o ve Federica Pellegrini, Matilde ile birlikte hastaneden yeni döndüler.

Federica Pellegrini, kızı doğdu: Instagram'da Sacro Cuore Negrar Hastanesi'nden fotoğraflar

Federica Pellegrini 3 Ocak'ta anne oldu ve bunu eşi Matteo Giunta ile birlikte Instagram'da paylaştığı bir fotoğrafla duyurdu. Kutsal Kalp Negrar Hastanesinin yatağından İlahi, kucağındaki küçük kızla bir çekim paylaştı. Fotoğrafı yayınlarken “Karmaşık iki gün oldu… Nihayet geldin” diye yazdı. Kocası haftalık olarak doğruladı DSÖ: “Emek vardı, inkar etmeyeceğim, çok yorucuydu… Sonra geldi ve ben onu görmeden aşık oldum. İlk çığlığını duymak yetti bana.”

Federica Pellegrini'nin kızının adı nedir ve neden bu isim seçildi?

Federica Pellegrini ve Matteo Giunta'nın takipçileri, eski yüzücünün hamileliği sırasında küçük kıza “Beze” lakabını taktı. Aslında çift, küçük kızın doğumuna kadar ona ne isim vereceğini açıklamak istemedi. Giunta daha sonra onları bu seçeneği seçmeye iten nedenleri anlattı: “Beğendik, dişi olması konusunda anlaştık. Daha sonra, aslında Fede'nin ailesinin tarihinde bunu doğrulayan bir bilgi var, onun büyük büyükannesinin adı Matilde idi ve o da öyleydi. çok karizmatik bir kadın, ekstra bir motivasyondu…”.

Matilde Federica Pellegrini'nin çocukluğuna mı benziyor?

Matteo Giunta, “Hemşireler ve ebe, Matteo'nun küçük bir kız olduğunu söyledi ama sonra ona baktılar…. Burun benim, ağzı ise daha çok Fede'ninkine benziyor” diyen Matteo Giunta şunları da söyledi: “Artık saçları tamamen siyah. ama birkaç hafta sonra nasıl olacak kim bilir… Doğduğumda sarışın ve kıvırcıktım, şimdi esmerim: Fede siyahtı, şimdi sarışın…” Kısacası, henüz çok erken Matilde'e daha çok babana mı yoksa annene mi Federica Pellegrini'ye benzediğini anla, kesin olan şu ki herkesi sevinçten çıldırttı.

Federica Pellegrini, kaç erkek arkadaşı var ve kocası kim?

Matteo Giunta ile birlikte Federica Pellegrini çok mutlu, hatta Matilde'leri geldiği için daha da mutlu. Yüzme şampiyonunun aşk hayatı, ilk olarak sevgilisiyle olan aşk hikayesiyle sık sık mercek altına alındı. Luca Marin ve sonra olan kişi için Filippo Magnini. Ayrıca bu nedenle koçuyla bağ başladığında bunu gizli tutmayı tercih etti, aralarında hassas bir şeyler olduğu artık netleştiğinde bile mahremiyeti korumaya devam etti. Federica Pellegrini ve Matteo Giunta ancak yarışlardan emekli olduktan sonra ortaya çıktılar ve artık kimse onları durduramaz.