Michelle Hunziker, Cesare’yi düşünüyor

GecKalmam

Member
02 Temmuz 2023 13:20

Influencer birkaç arkadaşının düğünündeyken, sunucu üç aylık torunuyla ilgilenir ve şişeyle fotoğraflarını sosyal ağlarda paylaşır.

Cesare ile fotoğrafı paylaşan Michelle Hunziker, “Bundan daha mutlu olamazdım” yazdı. Ufaklık şişeden emerken onu kollarında tutuyor ve gülümsüyor. Bu sırada Aurora Ramazzotti, Liguria’da bir arkadaşının düğünündeydi. Influencer, vücuduna zarif bir şekilde kayan açık yeşil bir elbiseyle bir nedime kadar güzeldi. Annesinin bebeği tekmelediğini gösteren bir videoyu yeniden yayınlayarak sosyal ağlarında “Büyükannemle ilk muzlu hafta sonu” yazdı.

Emzirme tartışması

30 Mart’ta doğan Cesare üç aylık oldu ve Aurora Ramazzotti ilk kez büyükannesiyle bir hafta sonu geçirmek için onu terk etti. Ne de olsa, onu bir süre emzirmeyi bıraktı: artık sütü olmadığı için zorunlu bir seçim, ancak olağan sosyal tartışmayı serbest bırakmaktan da geri kalmadı.

İtalya’nın büyükannesi Michelle Hunziker – Michelle Hunziker bir süre yeğeni Cesare ile ilgilenmekten hiç çekinmez. Büyükanne rolünde, onunla son derece rahat: “Ebeveynsizlik harika bir şey ve 2023’te verdiğimiz tüm savaşlardan sonra, ebeveyn olmamanın kronolojik yaşla bağlantılı olmadığını kanıtlamak için savaşmamak istiyor musunuz?” sosyal medyada söyledi. Aurora Ramazzotti doğum yaptığında oradaydı ve sevinçten deliye döndü: “Cesare’nin doğduğunu gördüm ve bir çocuğun önünde büyükanne ve büyükbabanın duygularını ancak şimdi anlıyorum”. Ve yeni ebeveynlere şöyle dedi: “Bir şaheser yaptınız!”

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili