Miriam Leone, doğum sonrası ilk antrenman

GecKalmam

Member
10 Şubat 2024 11:03

Eski Miss Italy'nin Orlando'nun doğumundan sonra jimnastik yaparken çektiği selfie

Tgcom24

Bir aydan fazla süredir yeni anne olan Miriam Leone, hafif jimnastik rutiniyle mücadele ederken ilk fotoğrafını paylaşıyor: “Bu selfie bana doğum sonrası ilk antrenmanı hatırlatıyor – Doğumdan sonra antrenmana geri dönmek hemen ya da basit değil. sadece tek bir kalbin (ikisini barındırdığınız dokuz aydan sonra!) içinizde (ve bir tanesinin dışarıda) atmasına alışmak zaman alır”. Tulumunu, ayaklarını ve ellerini küçük bir şekilde gösteren küçük Orlando'ya aşık olan anne şunu ekliyor: “Yalnızca sana ait olan bedenini hissetmek zaman alır, hareketlerin nasıl hissettiğine karşılık gelmesi zaman ve sabır ister. onları hayal ettim, zaman alır… ama küçücük bir adım, çok küçük bir hareket bile bizi yeniden hissetmenin hazzıyla (ve çabasıyla) bedenimize geri getirir. Kendinizi de sevmeyi unutmayın.”

Miriam Leone, günün bazı anlarını Instagram'da hayranlarıyla paylaştı. Paylaştığı hikayeler arasında iki tanesi takipçilerinin ilgisini çekti. İlk fotoğrafta gözleme, çaydanlık ve papayadan oluşan iştah açıcı bir kahvaltı görüyorsunuz ve aktris şöyle yorumluyor: “Gece sonrası emzirme kahvaltısı.” Daha sonra, 2021'den beri Paolo Carullo ile evli olan yeni anne, içinde biraz yaban mersini bulunan bir fincanı ve masanın yanında Miriam'ın kollarında tuttuğu Orlando'sunun küçük bacaklarını gösterdi. Eski İtalya Güzeli şöyle yazıyor: “Bebek uyanmadan meyveye ulaşabilmek” ve ardından başparmak yukarıya ifadesini ekleyerek görev tamamlandı. Orlando Leone Carullo geçen 29 Aralık'ta doğdu. Eski İtalya Güzeli, doğumdan birkaç gün sonra, annelik dönemine yoğun özveriyle teşekkür ederek, “Kendimi kusurlu ve aşık hissediyorum” diye yazdı.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili