Miriam Leone hamile, karınlı ilk fotoğrafları

GecKalmam

Member
16 Ağustos 2023 11:12

Aktris, Ağustos ayı başlarında ilk çocuğunun gelişini duyurdu.

Duyuru

Oyuncu hamileliğini açıklamıştı. Gösteriş Fuarı kendisine çektirdikleri bazı fotoğraflardan hamilelik testi yapmadan önce bebek sahibi olduğunu anladığını itiraf etmişti: “Bu göbeğim vardı, daha önce hiç görmemiştim. Ama her şeyden önce her şeyin üzerinden çok zaman geçmişti. insanlar bana o kadar dokunmadı, sürekli bir mutluluk içinde. Garip, çok garip… Çok mutluyum, bu arzu edilen bir çocuk ve daha önce de mutluydum, farklı bir şekilde”.

Paolo Carullo ile Aşk

Miriam Leone, 2021’de eski İtalya Güzeli’nin kalbini eğlence dünyasından çalmayı başaran 43 yaşındaki finans müdürü Paolo Carullo ile birlikte taşındı. “Hayat inanılmaz. Evlenme ihtiyacı hissetmedim, sonra kocamla tanıştım ve ona ‘evet’ dedim” diyen aktris, “Verssimo” da “O da benim gibi Sicilyalı ama orada” demişti. Toskana’da bir partide tanıştık”.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Narenciye suları, Sicilya içmek için

Simone Gatto Srl

Kışın (soğuk algınlığı ve gribe karşı) ve yazın (sıcağı yenmek için) her derde deva olan bu içecekler, Messina üretiminde lider bir şirket olan Simone Gatto’nun miras bıraktığı bir bölgenin lezzetlerini, tarihini ve kültürünü kapsar. neredeyse yüz yıl, yurt dışında da

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Simone Gatto Srl

Kışın (soğuk algınlığı ve gribe karşı) ve yazın (sıcağı yenmek için) her derde deva olan bu içecekler, Messina üretiminde lider bir şirket olan Simone Gatto’nun miras bıraktığı bir bölgenin lezzetlerini, tarihini ve kültürünü kapsar. neredeyse yüz yıl, yurt dışında da

Daha fazlasını bul

İlgili