Paola Turani yeme bozukluğu yaşadığını açıkladı

GecKalmam

Member
Tgcom24
Paola Turani'nin patlaması

Güzel Paola Turani, yeni onaylanan yeni bütçe kanunundan yola çıkarak deneyimini takipçileriyle paylaşıyor: “Yeme bozukluklarıyla mücadeleye yönelik fon deliliktir. Yeme bozukluklarının gençler arasındaki (hariç) ana ölüm nedeni olduğunu düşünüyorsanız bu kabul edilemez. Trafik kazaları) Sonuç olarak departmanlar kapatılacak, profesyoneller işten çıkarılacak, birçok hasta ve ailesi kendilerini desteksiz zor durumlarla karşı karşıya bulacak, çünkü DCA insanları karmaşık psikolojik ve fizik tedaviye ihtiyaç duyuyor ve bu da çoğu zaman küçümseme eğiliminde oluyor, hatta daha da kötüsü, görmezden gelin” diye yazıyor Bergamo fenomeni, net bir pozisyon alıyor. Bu ona genç bir model olarak belirlenen standartlar dahilinde kalmak için günde yalnızca bir elma yediğinde kendi hikayesini anlatma fırsatı veriyor.

Karanlık dönemin hikayesi

Paola Turani takipçilerine şunları söylüyor: “Paris'te yaşadım, modellik kolay değildi: çok fazla rekabet ve çok yüksek standartlar. Kafamda tetiklenen çok tehlikeli bir kısır döngünün içinde sıkışıp kaldım ama işimi çok seviyordum. Kendimi herkesten soyutladım çünkü hastalık böyle yapar. Her şeyini senden alır. Kilo verdikçe menajerlerim tatmin olunca daha çok çalıştığımı hatırlıyorum. 'Asla Paris için yeterince zayıf değilsin' dediler. Şans eseri tepki verecek güce sahipti: “Zehirli bir ortam, bir kısır döngü ve bundan ancak birkaç yıl sonra hayatımın aptalca bir boyuttan çok daha önemli olduğunu ve isteseler bunu yapabileceklerini anlayarak kurtulmayı başardım. fazladan birkaç kilom olsa bile beni seçerdi. Ama her şeyden önce arkadaşlarla ve aileyle birlikte olmak kaybedilmeyecek kadar değerliydi.”

Paola Turani'nin yeniden doğuşu

Neyse ki Paola Turani'nin hikayesi mutlu sonla bitti: “Böylece eve döndüm. Çalışmaya devam ettim ama kendi kurallarımla. Ve her şey daha da iyi gitti! Tekrar dışarı çıkıp eğlenmeye başladım. Böylece uzun bir yolculuk başladı, araba işi – o zamanlar modanın dayattığı estetik standartlarla her zaman el ele gitmeyen, değerli dışsal ama her şeyden önce iç dengeme ulaşan bir kabullenme” diye yazdı, sosyal paylaşımında onu çok genç ve çok genç gösteren bazı kareler paylaşıyordu ince.