PUBG: BATTLEGROUNDS artık tüm platformlarda fiyatsız olarak oynanabilir

GonulYolcusu

Global Mod
Global Mod
F2P’ye geçişiyle birlikte oyun, oyuncuların yeni ve özel oyun içi özelliklere erişimlerini sağlayan, isteğe bağlı premium hesap yükseltmesi BATTLEGROUNDS Plus’ı sunuyor. Tüm yeni oyuncular, oyun özelliklerinin birçoklarına erişim sunan bir temel hesapla başlayacak olsa da, bir defalık 12,99 USD fiyat karşılığında BATTLEGROUNDS Plus’a yükseltebilirler ve aşağıdakilere erişim sağlayabilirler:

• Bonus 1,300 G-COIN

• Hayatta Kalma Ustalığı XP’si + %100 Artışı

• Meslek – Madalya sekmesi

• Dereceli mod

• Özel maç seçeneği

• Oyun içi eşyalar – şapka, kamuflaj maske ve kamuflaj eldiven içeren Kaptan’ın Kamuflaj Seti dahil.

F2P’ye geçmedilk evvel PUBG: BATTLEGROUNDS satın alan ve oynayan oyuncular, BATTLEGROUNDS Plus’a otomatik hesap yükseltme, Savaş Görmüş Kostüm Seti, Köstek ve Cıvata Mirası Tava ve Savaş Görmüş Miras İsimlik içeren PUBG ÖZEL HATIRA PAKETİ’ne sahip olacaklar.

GÜNCELLEME 15.2 F2P’YE GEÇİŞİN KUTLAMASIYLA ARTIK ETKİN

F2P geçişle birlikte Güncelleme 15.2 artık PUBG: BATTLEGROUNDS’da yayında. 15.2 Güncellemesi, yeni ve mevcut oyunculara oyun içi performanslarını geliştirmeleri için yalnızca savaşma içermeyen ve çeşitli seçenekler sunan yeni bir oyun içi öğeler kategorisi Taktiksel Teçhizat’ı tanıtıyor. Ancak hepsi bununla sonlu değil. 15.2 Güncellemesi ile oyuna eklenen ana özelliklerin tam listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Bütün Güncelleme 15.2 yama notlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Taktiksel Teçhizatlı Kapsamlı Roller: Taktiksel Teçhizat, oyuncuların bir maç sırasında gruplarına ek dayanak düzeyleri sunmak için elde edebilecekleri eşsiz oyun içi öğelerdir. Taktiksel Teçhizat, bir oyuncunun birincil silah yuvasını doldurur ancak oyunda daha evvel bulunmayan ek stratejik seçenekler açar:

• Dron: Dron, oyuncuların uzak uzaklıkları inançlı bir biçimde gözlemlemesini ve hatta direkt çatışma riskine girmeden eşya bile almasını sağlayacak bir taktiksel teçhizattır. Dron her haritada ortaya çıkacaktır ve 300 metre çapındaki bir alanda çalışır.

• Acil Yardım Teçhizatı: Acil Yardım Teçhizatı oyuncuların daha düşük çatışma esnekliği karşısında hem kendileri hem grupları için uygunlaştırma potansiyelini arttırmasını sağlayan bir taktiksel teçhizattır. Acil Yardım Teçhizatına sahip oyuncular, hasar almış kadro arkadaşlarıyla etkileşim kurma yeteneği kazanacaklar ve bu da onların kendi güzelleştirme eşyalarından birini kadro arkadaşlarının kullanımına müsaade verecek. Oyuncular ekranın alt tarafında, olağanda silahın ateşleme modunun bulunduğu yerde farklı düzgünleştirme eşyaları içinde geçiş yapabilirler. Acil Yardım Teçhizatı her haritada ortaya çıkacak.

Aksiyon Sırası İle Gelişmiş Oyun İçi Akıcılık: Aksiyon Sırası özelliği yardımıyla oyuncular, bir aksiyon gerçekleşmekteyken tuşa basılı tutarak istedikleri aksiyonu sıraya alabilirler. Bu aksiyon, mevcut aksiyon bitmiş oldukten daha sonrasında gerçekleşecektir. Örneğin, şarjör değiştirirken ateş tuşuna basılı tutarsanız, şarjör değiştirme aksiyonu bitmiş oldukten daha sonra silah çabucak ateş eder. Bu özellik var iseyılan olarak kapalıdır ve oyuncular “Ayarlar” → “Oynanış” kısmından açıp kapatabilirler.

Yenilenmiş Eğitimlerle Yeni Oyuncular için Düzgünleştirilmiş Oyuna Katılma Tecrübesi: Yeni ve geri dönen oyuncular için daha varlıklı bir oyun tecrübesi yaratmak ismine oyuna iki yeni oyun içi eğitim modu eklendi.

• Temel İdman Modu: Bu modda oyuncular temel karakter hareketleri, yağmalama ve silah atışları, yağmalama ve fırlatılabilir eşyalar, uygunlaştırıcı eşyaları kullanma ve yere yıkılmış kadro arkadaşlarını canlandırma dahil olmak üzere temel oyun mekaniklerine aşina olmalarına yardımcı olmak ismine beş etaptan geçecekler.

• Yapay Zeka İdman Maçı: Bu modda oyuncular olağan maçların akışını anlamak için yapay zeka denetimli 99 bot ile bir maça girebilirler. Oyuncuların çeşitli senaryolara nasıl yaklaşmaları gerektiğine dair teklifler sunmak için her maç sırasında öğretici bildiriler açılacaktır.

• Lobi Eğitim bakılırsavleri: Oyuncular temel idman modu ve yapay zeka idman maçlarını tamamladıktan daha sonra, onları ek oyun modları ve özellikleriyle tanıştıracak biroldukça ekstra eğitim bakılırsavini tamamlayabilirler. Bu nazaranvleri tamamlayan oyuncular çeşitli oyun içi mükafatlar alacaklar.

Ekran Ping İşaretçileri ile Oyun Kalitesi İyileştirmeleri: Oyunun mevcut ping sistemi, oyuncunun ping’i gorebileceği ekranda gösterme yeteneği eklenerek güzelleştirildi. Ping sistemine yapılan bu güncelleme, tüm Solo, Duo ve Squad modlarında geçerlidir ama Dereceli ve Espor modlarında kullanılamaz. Bu güncellemenin gayesi, grup arkadaşları içinde daha süratli ve daha net bir bağlantı sağlamaktır.