Türkiye Şeker Fabrikaları 5 eski hükümlü ve 2 engelli emekçi alacak

Türkiye Şeker Fabrikaları Ankara Kars ve Uşak Şeker fabrikalarında 5 eski hükümlü işçi ve Burdur ve Eskişehir şeker fabrikalarında 2 engelli işçi alımı yapılacaktır.

4857 SAYILI KANUNUNUN 30. MADDESİ KAPSAMINDA İSTİHDAM EDİLEMEK ÜZERE

İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM MEZUNU ESKİ HÜKÜMLÜ SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI HAKKINDA DUYURU

Şirketimiz Ankara, Kars ve Uşak Şeker Fabrikalarımızda belirsiz süreli çalıştırılmak üzere 5 Eski Hükümlü (İlköğretim ve Ortaöğretim) Sürekli İşçi alımı yapılacaktır.

ALIMLARDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR

1- İşe alım işlemleri Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle yürütülecektir.

2- İş ilanları Türkiye İş Kurumu web sitesinde 14.10.2021 tarihinden itibaren yayımlanacak olup başvurular Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlükleri ve e-şube üzerinden yapılabilecektir.

3- Fabrikalarımıza alınacak personelin niteliklerini, sayılarını gösteren tablo aşağıdadır.

4857 SAYILI KANUNUNUN 30. MADDESİ KAPSAMINDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE

ÖNLİSANS MEZUNU ENGELLİ SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI HAKKINDA DUYURU

Şirketimiz Burdur ve Eskişehir Şeker Fabrikalarımızda belirsiz süreli çalıştırılmak üzere 2 Engelli (Önlisans mezunu) Sürekli İşçi alımı yapılacaktır.

ALIMLARDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR

1- İşe alım işlemleri Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle yürütülecektir.

2- İş ilanları Türkiye İş Kurumu web sitesinde 14.10.2021 tarihinden itibaren yayımlanacak olup başvurular Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlükleri ve e-şube üzerinden yapılabilecektir.

3- Fabrikalarımıza alınacak personelin niteliklerini, sayılarını gösteren tablo aşağıdadır.